Basın Danışmanlığı

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler için sürekli çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz

Basın Danışmanlığı

Haber akışının hızla yayıldığı, toplumsal farkındalığın zirvelerinin yaşandığı ve bilgiye erişimin lüks olmaktan çıktığı bir dönemde yaşıyoruz. Günümüzde şirketlerin yalnızca en kaliteli ve en özgün ürün veya hizmetleri sunmaları marka bilinirliğini tek başına arttırmaya yetmiyor. Hedef kitlelerinin farkındalığını kazanan, adını duyuran ve “Neden” tercih edilmeleri gerektiğini doğru ifade edebilen firmalar ön plana çıkıyor.

Demet Özler Ajans olarak biz, iş ortaklarımızı basının potansiyel gücüyle buluşturuyoruz. Her iş ortağımıza özel çözümler üretebilmek adına kendileriyle detaylı görüşmeler yapıyor, kurum vizyonlarını ve hedeflerini öğreniyor, hedef kitlelerini tanıyıp analiz ederek iş ortaklarımızın tanıtımlarını basın kanalıyla da gerçekleştiriyoruz.

Basın Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Basın danışmanlığı hizmetlerimizi kapsamlı bir şekilde ele alarak kurguluyor ve her bir iş ortağımızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Bireysel ya da kurumsal iş ortaklarımızın haberlerinin hazırlanması, haberlerinin sunulması, yayımlanması gibi somut hizmetlerimizi marka imajını iyileştirmeye yönelik içeriklerimiz ve danışmanlığımızla destekliyoruz.

Hizmetlerimizin amacına ulaşabilmesi için basın danışmanlığı hizmeti verdiğimiz tüm iş ortaklarımızın beklentilerini, hedeflerini ve nihai amaçlarını öğrendikten sonra harekete geçerek ölçülebilir katkılar sağladığımız çalışmalarımızı başlatıyoruz.

İş ortaklarımızın haberlerini üretiyor, takip sürecini yönetiyor ve dönemsel raporlar hazırlayarak çalışmalarımızın etkisini gözler önüne seriyoruz. Demet Özler Ajans olarak tüm hizmetlerimizdeki şeffaflık ilkesini basın danışmanlığı verdiğimiz zamanlarda da yansıtarak işbirliği ile güçlenen uzun süreli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Basın Danışmanlığı Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

Basın danışmanlığının küçük, orta ve büyük şirketlere sayısız avantajı bulunur. Haberlerinin yerel ve ulusal medyada yayımlanması, internet haberlerinin geniş bir hedef kitleye erişebilme potansiyeli iş ortaklarımıza marka bilinirliği olarak geri döner.

Basında haberleri çıkan işletmeler hedef kitlelerinin gözünde “daha güvenilir” oldukları algısı yaratabilirler ve aynı zamanda dijital platformlarda yapılan paylaşımların da etkisiyle sektörlerinde otorite olarak kabul edilmeye başlarlar.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi basın danışmanlığı hizmetimizde de temel amaç iş ortaklarımızın marka mesajlarını en doğru şekilde iletmek ve akabinde başarılarını arttırmaktır. Basın danışmanlığı hizmetlerimizle; marka imajları iyileşen, marka bilinirlikleri yükselen ve hedef kitlelerinin gözünde güvenilir seviyeye erişen iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunmayı amaçlarız.