Organizasyon Yönetimi

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler için sürekli çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz

Organizasyon Yönetimi

Demet Özler Ajans olarak, kurumsal iş ortaklarımızdan gelen organizasyon yönetimi hizmet taleplerini sorunsuz şekilde yerine getirmek üzere kurguladığımız hizmet süreçlerimizle sektörel deneyimimizi ortaya koyuyoruz.

Firmaların kurum kültürlerini yansıtan, eğlenceli, özgün ve bir o kadar da akılda kalıcı organizasyonlarla etkinlik amaçlarının yerine getirilmesini sağlıyoruz. Etkinlik yönetimi kapsamında taleplerini ileten iş ortaklarımızla toplantılar yapıyor, etkinlik türü özelinde hedef kitle beklentilerini analiz ediyor ve iş ortaklarımızın imzasını taşıyan organizasyonları sıfır hata politikamızla hayata geçiriyoruz.

Demet Özler Ajans olarak biz düzenlediğimiz tüm organizasyonları A’dan Z’ye incelikle planlayarak etkinlik özelinde tüm gereksinimleri sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Etkinliklerle ilgili duyuruları hem geleneksel hem de dijital platformlardan gerçekleştiriyor, hedef kitleye doğru ulaşabileceğimiz tüm kanalların potansiyelini sonuna dek kullanıyoruz.

Organizasyon Yönetimi Hizmetlerimiz

Organizasyon yönetimi kapsamında sağladığımız hizmetler, iş ortaklarımızdan gelen talepler doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Ancak hedeflediğimiz hizmet kalitesi tercih edilen organizasyon türünden bağımsız olarak her daim yüksek tutuluyor.

Etkinliğin kapsamı doğrultusunda lokasyon seçimini iş ortaklarımızla birlikte hassasiyetle gerçekleştiriliyor, görsel efektlerin kullanılması gereken durumlarda hummalı bir çalışma ortaya koyuyor, alt yapı kalemlerinin eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra etkinliğin duyurusu ve katılımıyla ilgili prosedürleri yerine getiriyoruz.

Organizasyon için davetiyelerin görsel tasarımları iş ortaklarımızın kurum kültürlerini yansıtacak şekilde dizayn ediliyor. Etkinlik sırasında gereken ses sistemleri, film ve fotoğraf prodüksiyonu, ikram çeşitliliği ve varsa promosyon ürünleri ekibimizce belirleniyor. Organizasyonun her bir aşamasında iş ortaklarımızla bağlantıda kalan uzman kadromuz organizasyonların kusursuz olması adında tüm ayrıntıların üzerinden detaylı bir şekilde geçiyor.

Organizasyon Yönetimi Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

Şirketler tarafından düzenlenen piknikler, fuar katılımları, bayi toplantıları, lansmanlar, açılış vb. etkinliklerin yönetilmesini sağlayan ekibimiz ile deneyimimizi ve farklı vizyonumuzu yansıtmayı amaçlarız. Etkinliklerin hedef kitle ile sıcak bir buluşma gerçekleştirilmesi için önemli bir fırsat olduğu gerçeğinden yola çıkarak iş ortaklarımızın marka mesajlarını en doğru şekilde yansıtmalarını sağlarız.

Düzenlediğimiz etkinliklerle iş ortaklarımızın kendilerini en doğru şekilde anlatmaları için uygun zemin hazırlayıp hedef kitleleriyle ve çalışanlarıyla sıcak ilişkiler kurmalarını sağlayarak marka bilinirliklerinin çoğalmasına katkıda bulunuruz.