Medya Satın Alma

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler için sürekli çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz

Medya Satın Alma

Her ne kadar dijital pazarlama yöntemleri firmaların reklam yapmaları adına etkisini güçlendirse de gazete ve dergi reklamları da önemini korumaya devam ediyor. Tüm markalar için hitap ettikleri kitlelere ulaşma yöntemleri çeşitlenirken doğru kanalları bulma süreçleri zorlaşıyor. Medya satın alma hizmeti marka konumlandırmasının önemli bir unsuru olmaya devam ederken bu hizmette deneyim ve analiz süreçleri fark yaratmayı başarıyor.

Demet Özler Ajans olarak yılların verdiği deneyimle iş ortaklarımızın medya satın alma süreçlerini yönetiyoruz. Gazete ve/veya dergilerde yer alacak reklamların en etkili şekilde hedeflenen kitleye erişmesinin en ekonomik çözümlerini iş ortaklarımızla buluşturuyoruz. İş ortaklarımızla ilgili reklamların hangi platformlarda, ne zaman, nasıl ve hangi şartlar altında yayımlanırsa en büyük katkıyı sağlayacağı hakkında verdiğimiz danışmanlıklarla klasik medya araçlarından sağlanan katkıyı arttırmaya çalışıyoruz.

Medya Satın Alma Hizmetlerimiz

Medya satın alma hizmetlerimizi medya planlama süreçlerinden ayırmıyoruz. İş ortaklarımızın pazarlamasını yapmak istedikleri ürün ya da hizmet çeşidinin hedef kitlesine doğru kanallardan ulaşmasını sağlayarak yaratacağı etkiyi arttırmak için detaylı araştırmalar gerçekleştiriyoruz.

Mümkün olduğunca ekonomik bütçeli teklifler hazırlıyor, iş ortaklarımızı doğru yansıtabilmek için beklentilerini ve amaçlarını öğreniyor, hedef kitlelerinin satın alma dinamiklerini araştırdıktan sonra hizmetlerimizi somutlaştırıyoruz.

Medya planlaması süreçleri sonucunda elde ettiğimiz veriler ışığında iş ortaklarımızı yönlendiriyor, kendilerine maksimum geri dönüş alabilecekleri alternatifleri sunuyor ve son olarak medya satın alma hizmetimizi devreye sokarak geri bildirimleri raporluyoruz.

Medya Satın Alma Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

Medya satın alma hizmetlerimizdeki temel motivasyonumuz iş ortaklarımızın hedef kitleleriyle buluşmasını sağlamak ve amaçlarına erişmeleri için gerekli kanalları kendileri için seferber edebilmektir. Markaların bilinirliğinin arttırılması, itibarlarının yönetilmesi, satışlarının çoğaltılması, müşterilerinin sadakatlerinin kazanılması ve mesajlarının doğru iletilmesi için oldukça etkili olan bu hizmetimizle iş ortaklarımızın rakiplerinin arasından sıyrılmasını kolaylaştırıyoruz.

Dijital pazarlamanın gölgesinde kalmamayı başaran gazete ve dergi gibi kanalları en verimli şekilde kullanarak iş ortaklarımıza ekonomik, etkili, sonuç odaklı ve fark yaratmalarını sağlayacak çözümler sunuyoruz. Reklamların oluşturulması, platform seçimi, yayımlanma zamanı ve daha birçok süreçte iş ortaklarımızla dirsek temasımızı koruyarak kısa sürede olumlu geribildirimler almak için çalışıyoruz.