İnternet Reklamcılığı

Vakit kaybetmeden dijital pazarlama stratejilerimiz ile tanışın! Şimdi dijitalleşmenin TAM ZAMANI!

Hizmetlerimiz

İnternet Reklamcılığı

İnternet ve sosyal medya hayatlarımızı değiştirdiği gibi hedef kitlelerine ulaşmak isteyen firmaların yöntemlerini de farklılaştırıyor. Doğru kişilere doğru şekilde doğru zamanda hitap edebilmek isteyenler için internet reklamları büyük bir fırsat sunuyor.

Demet Özler Ajans olarak iş ortaklarımızı internet reklamcılığı hizmetlerimizle hedef kitleleriyle buluşturuyoruz. Gelişmiş hedefleme seçeneği sunan yeni nesil reklamlar hazırlayarak iş ortaklarımızın markalaşma süreçlerine katkıda bulunuyor, ürün ve hizmetleriyle ilgili farkındalığı arttırıp satış oranlarını arttırmayı amaçlıyoruz.

İnternet Reklamcılığı Hizmetlerimiz

Google Adwords: Dünya devi Google, firmaların çıktıklarında şan ve şöhretle karşılaştıkları bir sahneye benzer. Sektörleriyle, ürün ya da hizmetleriyle ilgili arama yapan kişiler tarafından fark edilmek için SEO çalışmaları yaparlar. Nihai amaç web sitelerine daha çok ziyaretçi çekerek satış potansiyellerini arttırmaktır. SEO çalışmaları bir anda mucizevi etki yaratmaz; orta ve uzun vadede organik başarı gelir ancak istenen hızlı bir şekilde farkındalık yaratmazsa Google Adwords reklamları devreye girer.

Google Adwords reklamları tıklama başı maliyetle firmalara internet ortamında reklam yapabilme ve Google sonuç sayfalarında en üstte yer alabilme imkanı sunar.

Programattik: Reklam kampanyaları üzerinde tam kontrol, doğru hedef kitle tespiti ve hedefli gösterimlerle şirket tanıtımını yapmak isteyen iş ortaklarımıza sunduğumuz diğer bir alternatif de Programattik reklamlarıdır. Yüksek geri dönüş oranı ile marka bilinirliğini arttırmak ve satışlarını çoğaltmak isteyen iş ortaklarımızla detaylı görüşmeler sonucunda Programattik reklamlarımızla fark yaratmak için tüm hazırlıkları tamamlarız.

Sosyal Medya Reklamları: Akıllı cep telefonu ve sosyal medya devrimini lehine çevirmek isteyen iş ortaklarımızın başarılarını sosyal medya reklamları ile çoğaltıyoruz. Instagram ve Facebook gibi dünyanın en çok kullanılan sosyal mecralarınla bilinirliklerini arttırıyor ve markalaşmalarına katkıda bulunuyoruz.

İnternet Reklamcılığı Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

İnternet ortamında verilen reklamlarla iş ortaklarımız hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaşabilirler. Yatırım bütçelerinin karşılığını ne denli alıp almadıklarını ölçümleyerek tüm pazarlama stratejilerini gözden geçirme fırsatı yakalarlar.

İnternet reklamları ile potansiyel müşterilere erişebilir, mevcut müşterilerinin sadakatini kazanabilir ve böylelikle yerel bir firmadan ulusal çapta tanınan bir markaya dönüşebilirler.