Bizi yakından tanıyın

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretmek için sürekli çabalıyoruz.

Demet Özler Ajans

Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir iş ortaklarımıza özel çözümler sunuyoruz. İş ortaklarımızla kafa kafaya veriyor, ihtiyaçlarını analiz ediyor, hedef kitlelerini tanıyarak sektör pastalarından aldıkları payı arttırmaya çalışıyoruz.

Amacımız; iş ortaklarımızın farklılıklarını, güçlü yönlerini ve sunduklarının avantajlarını hedef kitlelerinin bilmesini sağlayıp büyümelerinde rol almak.

Amacımıza ulaşmanın kolay olmadığının farkındayız; tam da bu nedenle sürekli evrilen reklam ve tanıtım stratejilerine ayak uydurup kendimizi durmadan geliştiriyoruz.

Geleneksel reklamlar kadar dijital pazarlama yöntemlerini de dahil ettiğimiz hizmet süreçlerimizde ölçülebilir kalite standartlarımızla fark yaratıyoruz. Her müşterimizi özel olarak ele alıyor; sektörleri, kurum kültürleri ve iletmek istedikleri mesajlar özelinde onlara çözümler sunuyoruz.

İş ortaklarımızla birlikte biz de giderek güçleniyor ve büyüyoruz. Hizmet kapsamımızı genişletiyor ve her koşulda en kaliteli hizmeti sunmak adına güçlü ekibimizle yola devam ediyoruz. İş ortaklarımızla yaptığımız her bir görüşmede pazarlama stratejilerini gözden geçiriyor ve daha iyiye ulaşmaları adına çeşitli görüşler sunarak milenyum çağında markalarını güçlendirmelerini sağlamak adına kendilerine destek oluyoruz.

Demet Özler Ajans’ın dinamik ve kendinden emin ekibi olarak biz; yaratıcı, eşsiz, ilham veren ve marka değerini yükselten işler ortaya çıkarıyoruz. İş ortaklarımızı dinleyerek başladığımız süreçte onların geri bildirimlerini yol haritamız olarak kabul ediyor ve giderek güçlenen çıktılarımızla farkımızı hissedilir kılıyoruz.

Yerel ve Ulusal Bilinirliği Arttırıyoruz

Web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, PR, açık hava reklamcılığı dahil olmak üzere sunduğumuz tüm hizmetlerle iş ortaklarımızın bilinirliklerini arttırmak için çalışıyoruz.

Reklam ve tanıtım çalışmalarının odağını mümkün olduğunca geniş tutarak iş ortaklarımızın normalde erişim şansı bulamadıkları hedef kitlelerin de farkındalığını arttırıyoruz. Zamanı verimli değerlendiriyor, aceleci davranmıyor ve markaların duruşunu sağlamlaştırmak adına platform çeşitliliğine önem veriyoruz. Aksi halde yapılan yatırımın da gösterdiğimiz çabaların da yeterli olamayacağından hareketle iş ortaklarımıza geri dönüşü yüksek hizmetler sunarak başarılarımızı taçlandırıyoruz.

Ortaya çıkardığımız hizmetlerin kalitesi kadar yaratıcılığına da önem veriyoruz. İş ortaklarımızın imzasını taşıyan işlerimizin parmak izleri kadar eşsiz olması için alanında profesyonel ekip üyelerimizle çalışıyoruz.

Daha iyiye giden yolda, iş ortaklarımızın rakiplerinin standartlarını da çıkardığımız işlerle yükseltiyoruz.