Kurumsal Kimlik

Gelin markanızın geleceğini planlayalım!

Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik

Demet Özeler Ajans olarak; firmanızın duruşunu, imajını, kimliğini ve hedef kitlesi gözündeki prestijini arttıracak kurumsal kimlik çalışmaları gerçekleştiririz.

Firmanız henüz kurulma aşamasında da olsa, yıllardır edindiği bilinirliği tazelemesi de gerekse kurumsal kimlik çalışmalarımızla vitrininizi fark yaratmanızı sağlayacak şekilde düzenleriz.

Bu süreçte öncelikle sizi dinleriz; firmanızın nasıl bir imajı olmasını istediğinizden hedef kitlenizin karar verme süreçlerinde etkilendiği dinamiklere kadar çalışmalarımız sırasında bize yol gösterecek tüm unsurları öğreniriz. Kurumsal kimliğinizin gelecek ticari başarılarınızı doğrudan etkileyecek güce sahip olduğu gerçeğinden yola çıkarak fark yaratan çözümler sunarız.

Kurumsal kimliğiniz, firmanızın imzası niteliğindedir. Renkleriniz, logonuz, maillerinizi gönderirken kullandığınız dijital imzanız, kartvizitiniz , antetli kağıdınız firmanızı eşsiz kılan unsurlardır. Bu nedenle sık sık değiştirilmez; sık sık değiştirilmediği için de profesyonelliğinizi yansıtan niteliklere sahip olmalıdır.

Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz

Kurumsal kimlik hizmetlerimiz kapsamında;

  • Logo çalışmaları,
  • Antetli kağıt çalışmaları,
  • Kartvizit çalışmaları,
  • Promosyon ürünleri çalışmaları,
  • Katalog çalışmaları,
  • Dijital imza çalışmaları gibi kapsamlı süreçler yürütürüz.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızla markalaşma sürecinizi hızlandırmayı ve firmanızı eşsiz kılmayı amaçlarız. Marka mesajlarınızı en doğru şekilde yansıtmanız için kurguladığımız hizmet süreçlerimizle sektördeki yerinizi sağlamlaştırmayı ve rakipleriniz arasından profesyonelliğinizle ön plana çıkmanızı hedefleriz.

Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

Kurumsal kimlik çalışmalarında sergilediğimiz profesyonelliğin iş ortaklarımızın imajını doğrudan etkileme potansiyelinin farkında olarak onları en çok yansıtacak görsel tasarımlardan yararlanırız.

Şirketinizin ismi, logosu, kartviziti kısacası şirketinizi yansıtan tüm unsurların belirlenmesi kurumsal kimlik hizmetlerimizin nihai hedefi ve sonucudur. Size özel dizayn ettiğimiz kurumsal kimlik çalışmalarımızla hedef kitlenizin sizi nasıl tanımlaması gerektiğini belirleyip bu doğrultuda çözümler sunarız.