Video ve Fotoğraf Çekimi

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler için sürekli çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz

Video ve Fotoğraf Çekimi

İş ortaklarımızın tanıtımı, reklam ve pazarlama faaliyetleri için sunduğumuz video – fotoğraf çekimi hizmetimizle; yaratıcı, özgün ve mesajı doğru ileten profesyonel işler ortaya çıkarıyoruz. Firmaların web sitelerinde, kataloglarında, sosyal medya profillerinde, yayımlanacak haberlerinde ve daha nicesinde kullanılacak fark yaratan çalışmalarımızla iş ortaklarımıza eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

Kelimelerin yetersiz kaldığı anları ölümsüzleştiren fotoğrafların ve internetin yaşamlarımız üzerindeki hakimiyeti sonucu etkisini arttıran videoların şirketlerin tanıtımlarında önemli rolleri vardır. Uzun metinlerle ifade edilmesi güç mesajlar tek bir kare ya da kısa bir video çekimiyle hedef kitleye aktarılabilir. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması sonucu hedef kitlelerinin dikkatini görselleri ve videoları ile çekmeyi başaran firmalar ise rakipleri arasından sıyrılabilir.

Mesaj iletme ve etki yaratma noktasında belirleyici rolleri inkar edilemeyen videoların ve fotoğrafların iş ortaklarımıza da fayda sağlaması amacıyla sunduğumuz “video ve fotoğraf çekimi” hizmetimizle benzersiz projeler ortaya çıkarıyoruz.

Video ve Fotoğraf Çekimi Hizmetlerimiz

İş ortaklarımızdan gelen video ve fotoğraf çekimine sektörle, markayla ve hedef kitle ile ilgili araştırmalarını yaparak giden profesyonel çalışanlarımızla en yaratıcı çözümlerin adresi olmayı sürdürüyoruz.

İç ve dış mekan, ürün ve tanıtım videolarının çekimleri gibi hizmetlerimizle iş ortaklarımızın reklam ve pazarlama faaliyetlerinin etkisini arttırıyoruz. Video ve görsellerin viralleşme olasılığını da göz önünde bulundurarak verdiğimiz hizmetlerle iş ortaklarımızın mesajlarını en çarpıcı ve en çok geri bildirim alacak şekilde iletiyoruz.

Demet Özler Ajans olarak; kusursuz, profesyonel, özgün ve değer katan çekimlerimizle iş ortaklarımızın bilinirliğini arttırmak ve marka mesajlarını iletmek için çalışıyoruz.

Video ve Fotoğraf Çekimi Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

İş ortaklarımızın talepleri ve hedef kitlelerinin ilgisini çekecek doğrultuda gerçekleştirdiğimiz çekimlerle web sitelerini, sosyal medya hesaplarını, haberlerini ve kendilerini tanıtmak için yer aldıkları tüm platformları canlandırıyoruz.

İş ortaklarımızın görsel imajını iyileştiriyor, özgünlüğe ve kaliteye verdikleri önemi gözler önüne seriyoruz. Markanın ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alıyor ve pazardaki sesini güçlendirmeye çalışıyoruz. Dinamik ve profesyonel ekibimizle talep olduğu takdirde iş ortaklarımızın tanıtım videolarının senaryosunu da hazırlayarak bütüncül hizmet anlayışımızı sergiliyoruz.