Web Tasarım

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler için sürekli çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Tüm dijital pazarlama stratejilerini gözünüzün önüne getirin; içerik pazarlamasına, sosyal medya yönetimine, internet reklamlarına ve hatta SEO çalışmalarına neden ihtiyacınız olduğunu düşünün.

Aslına bakarsanız; dijital varlığınızı güçlendirmek adına yaptığınız her bir yatırım web sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesi, firmanız hakkında meraklarının uyanması ve neticesinde satın alma kararlarını sizden yana vermelerinin sağlanması üzere şekillenmiştir.

Web siteniz; hem geleneksel hem de dijital pazarlama stratejilerinin çıkış noktası olduğu kadar keşişim noktası olma özelliğine da sahiptir; firmanızın en gayretli, hiç hasta olmayan, en bilgili ve en güler yüzlü personelidir. Mesai saatleri web siteniz için geçerli değildir mesela, o hiç yorulmaz ve kendisini ziyaret edenleri memnun etmeye çalışır. Ancak onun da bir sınırı vardır; nasıl tasarlandığı, ne gibi özelliklerle donatıldığı performansını doğrudan etkiler.

Demet Özeler Ajans olarak; web sitenizi sıfırdan hazırlıyor, onu yüksek performanslı kılıyor ve her bir ziyaretçisine verimli bir deneyim sunması için çalışıyoruz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web tasarım hizmetlerimiz kapsamında ilk olarak iş ortaklarımızın sektörleri ve hedefleri doğrultusunda çalışmalar yürütürüz. Onları temsil eden görünür yüzü şekillendirmeden önce rakiplerini de hedef kitlelerinin ihtiyaçlarını da analiz ederiz.

En güncel web tasarım trendlerine uygun, arama motorlarının kriterlerini karşılayan ve hem tasarım hem de teknik açıdan mükemmel projelere imza atabilmek için var gücümüzle çalışırız.

Biliriz ki; web tasarım hizmetlerimizin başarıya ulaşması kullanıcı deneyimi ile yakından ilintilidir. Hedef kitlelerinin beklentilerini karşılamayan, yavaş açılan, renklerin uyumsuz kullanıldığı ve gözü rahatsız eden yapıdaki web siteleri görevlerini yerine getiremez. Tam da bu nedenle tüm web tasarım hizmetlerimizde kullanıcı deneyimini mükemmelleştirmeyi hedefleriz.

Mobil uyumlu web tasarım hizmetlerimizle firmanızla ilgili bilgi edinmek isteyen herkesi memnun eder; yenilikçi vizyonunuzu yansıtır ve çağın gerisinde kalmanızı engelleriz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

İş ortaklarımız için gerçekleştirdiğimiz her bir web tasarım hizmetimiz özgündür; “çünkü web sitesi iş ortaklarımızın parmak izi gibidir, bu nedenle de onlara özel olmalıdır.” Gerçeğinden ayrılmayız.

Kolay açılan, kullanıcıların deneyimini arttıran web siteleri tasarlayarak ziyaretçilerin sitede kalış sürelerini arttırır ve istedikleri bilgiye en kısa sürede ulaşmalarını sağlarız.

Web tasarım trendlerini takip ederek arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralara çıkması kolay işler ortaya çıkararak iş ortaklarımızın marka imajını iyileştirip satışlarını arttıracak çözümler sunarız.