İçerik Pazarlaması

İş ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler için sürekli çabalıyoruz.

Hizmetlerimiz

İçerik Pazarlaması

Web siteleri, sosyal medyadaki paylaşımlar, tanıtım videoları, reklamlar ya da kampanyalar içerik olmadığı takdirde hedefine ulaşamaz. İçerik pazarlaması hem dijital pazarlama stratejilerinin bir parçası hem de kesişim noktasıdır.

İçerik, firmaların hedef kitlesine hitap edişidir, kurumsal kimliklerinin bir parçası ve kendilerini ifade ederken seçtikleri kelimelerdir. Bir nevi, içerik firmalara ait sestir. Bu nedenle en net şekilde sergilenmeli ve firmaların farklılığını ortaya çıkarmalıdır.

Demet Özler Ajans olarak iş ortaklarımıza en özgün, en yaratıcı ve en kendilerine uygun içerikler sunuyoruz. İş ortaklarımızın müşterilerini analiz ederek sektörel gereksinimler doğrultusunda hazırladığımız yüzde yüz özgün içeriklerle web sitelerinin arama motorları sonuç sayfalarındaki yerlerini yükseltiyor ve marka bilinirliğini yükseltiyoruz.

İçerik Pazarlaması Hizmetlerimiz

İçerik pazarlaması hizmetlerimizi detaylandırmadan önce hazırlık sürecimizle ilgili kısaca bilgi aktarmak istiyoruz. İçerik pazarlaması hizmetlerimizin başarısını maksimum düzeye çıkarmak için öncelikle iş ortaklarımızın kurum kültürlerini, hedeflerini, hizmet politikalarını, rakiplerini ve elbette hedef kitlelerini derinlemesine araştırıyoruz. Böylelikle onlara özel hazırladığımız her bir içeriğin amaca hizmet edeceğinden emin oluyoruz.

İçeriklerimizde özgünlük ve yaratıcılık ilkelerini yansıtarak iş ortaklarımızın profesyonelliğini gözler önüne seriyoruz. Hedef kitlelerine hitap ettikleri sırasında ciddiyetlerinden, niyetlerinden ya da duruşlarından şüphe duyulmasına yol açacak tüm yazım yanlışlarından, klişelerden ve anlatım bozukluklarından soyutlanıyoruz.

İçerik pazarlaması hizmetlerimiz kapsamında;

  • Web sitesi içerikleri,
  • Sosyal medya paylaşımları,
  • Tanıtım video senaryoları,
  • Ürün ve kategori yazıları,
  • Katalog içerikleri ve
  • Blog yazıları üretiyoruz.

İçerik Pazarlaması Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

Yaratıcı, özgün ve ilgi çekici içeriklerimizle iş ortaklarımız hedef kitlelerinin ilgisini çekebilirler. İçeriklerimizin türü ne olursa olsun potansiyel müşterilerinin dikkatinin merkezi haline gelebilir ve onlarla etkileşimlerini arttırabilirler.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun hazırladığımız içeriklerimiz sayesinde ilham kaynağı ve takip edilen bir markaya dönüşme süreçlerini hızlandırabilirler. İş ortaklarımız, salt satış kaygısı düşmeden fayda sağlamaya ve dikkat çekmeye yönelik içeriklerimizle sektörlerinde otorite konumuna gelebilirler.

Hedef kitleleri tarafından bilgi almak için ilk başvurulan firmalar arasında yer almak özgün içeriklerle işten bile değildir!

Düzenli eklenen içeriklerin GOOGLE tarafından önceliklendirildiğinden ve organik SEO çalışmalarının merkezi olduğundan bahsetmiyoruz bile!

Dememiz o ki, siz de içerik pazarlamasıyla imkansız olduğunu düşündüğünüz dijital başarılara imza atabilirsiniz. Dijital yolda Demet Özler Ajans ile başarıları kucaklayabilirsiniz.